Vtipy 01

20. ledna 2008 v 9:32 | Edie |  Harampádí

Pepíček jede..

Pepicek je v parku jezdi na kole.A tu najednou volá:
"Mami ja jezdim bez rukou!!!!!!!!!!."
A po chvili jede a zase křičí :
"Mami ja ježdim bež žubů!!!!!!!!!!!!."

Jednoho dne..

Jednoho dne řekla maminka Pepíčkovi: "Pepíčku, skoč do obchodu a kup půl kila mouky." Tak Pepíček jde a opakuje jsi: "Půl kila mouky, půl kila mouky." Najednou zakopne o patník a říká jsi: "Půl kila broků, půl kila broků." Pepíček přijde do obchodu a říká: "Půl kila broků." Tak mu prodavačka dala půl kila broků. Pepíček dojde domů a maminka z toho udělá buchtu. Dala ochutnat sousedům a druhý den si sousedka přišla ztěžovat: "Sousedko, z čeho tu buchtu děláte, můj manžel si po ní prdl a zastřelil kocoura!"

Pepíčku?

"Pepíčku? Proč jsi nakreslil tatínkovi zelené vlasy?" "Protože nemám plešatou pastelku."

Přiběhne Pepíček

Přiběhne Pepíček k mamince a říká: "Mami táta se oběsil a visí na půdě". Když maminka vyplašeně vyběhne schody na půdu, zavolá Pepíček: "To byl vtip, táta visí ve sklepě!"

Pepíček a holčička.

Pepíček a holčička si hrajou na písku a náhle jí šahne pod sukni a udiveně se ptá. "Ty jsi také chlapeček?" "Ne," odpoví holčička, "já kakám."

Přijde pepíček do třídy a povídá...

Příjde učitel do třídy a řekne: "Tak děti, tato místnost má 15 m2 a sluníčko sem svítí pod úhlem 20 stupňů. Kolik je mi let?" Udivené děti otevřou pusu dokořán a nevědí. Přihlásí se Pepíček a říká: "48 let." Na to ucitel: "Vyborně, jak jsi na to přišel?" "No, já mám doma bratrance, tomu je 24 a táta říká, že je napůl debil."

Děti si hrají na písku jen Pepíček...

Děti si hrají na písku, jen Pepíček se baví pliváním na okno. Paní, co tam bydlí, otevře okno a hartusí: "Podívej, chlapečku, co to děláš! Copak by ti řekla maminka, kdybys jí takhle plival na okno?!" "Moc by se divila." "A čemupak by se měla divit?" "My bydlíme až v pátém poschodí."

Jak bylo o prázdninách...

Přijde paní učitelka po prázdninách do školy a vezme si stranou dívky a povídá : "Děvčata víte jaký je Pepíček sprosťák tak až zase začne mluvit sprostě zvedněte se a odejděte ze třídy". Hodina začala, Pepíček přišel samozřejmě poslední a pozdě, a paní učitelka se ptá : "Tak děti co se stalo o prázdninách nového?" Přihlásí se Anička a povídá:" Na Jiráskově staví nový obchod" "výborně Aničko no kdo dál?" Pepíček se neustále hlásí, ale paní učitelka ho nechce vyvolat když však vyvolá skoro celou třídu a nikdo krom něj se už nehlásí tak mu dá slovo "Paní učitelko na náměstí vedle knihovny stavěj novej bordel" jak to zaslechnou dívenky tak se začervenají a začnou opouštět třídu, Pepíček na ně vyděšeně zírá a zařve: "Kam dete vy kurvy ...maj teprve základy!!!"

Táta

Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez klepání.
Paní učitelka mu povídá:
"Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek!"
Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy a řve:
"Tak co, vy kurvy! Nečekali ste mě, co?"

Hádanka

Pepicek ve skole dava pani ucitelce hadanku.: "Schvalne jestli pani ucitelko uhodnete, co to je - je to pro vas a strka se to do vas?"
"No Pepicku!!! takovy sprostarny !!"
"Ale pani ucitelko... to jsou preci kvetiny. Jsou pro Vas a strkaji se do vazy..."
Ucitelka o prestavce hned vypravi kolegyni: "hele mam super hadanku. Hadej co to je: "je to pro Tebe a strka se to do Tebe..."
...jde okolo Pepicek a rika : "Pani ucitelko, VYKAT, VYKAT... jinak je to curak"

Čáp ani Vrána

Malý Pepíček jede s maminkou v tramvaji. Sedí jí na klíně a paní, sedící vedle maminky, ho pohladí po hlavě a pochválí, že je hezký chlapeček.
Pepíček se jí zeptá, zda má doma taky takového chlapečka.
Pani se začervená a smutně konstatuje, že jí čáp žádného nepřinesl.
"A máte alespoň holčičku?" ptá se opět Pepíček.
"Ne, vrána mi žádnou nepřinesla."
Pepíček se chvilku zamyslí a pak se nevinně zeptá:
"A s jiným ptákem jste to nezkusila?"

Malování

Pepíček umí nádherně malovat a ve třídě namaluje mezi lavice myš, paní učitelka když vejde tak se hrozně lekne a do žákovské knížky mu napíše poznámku "nakreslil na zem myš a já se hrozně polekala navrhuju mu dvojku schování" na třídní schůzce jeho tatínek říká "jen mu tu dvojku dejte minulej tejden nakreslil na sporák píču a já si spálil čuráka a dědek jazyk"

Melouny

Paní učitlka se ptá dětí, jak by pobraly dva melouny. Hlásí se Anička, paní učitelka jí vyvolá a Anička říká: "Jeden do jedné ruky a druhý do druhé." Pak se paní učitelka ptá, jak by pobraly tři melouny. Hlásí se Jaroušek, paní učitelka ho vyvolá a Jaroušek říká." Jeden do jedné ruky, druhý do druhé a třetího bych si na píchl na ptáka." Paní učitelka se rozzlobí a vynadá Jarouškovi. Najednou se hlásí Pepíček, paní učitelka ho vyvolá a Pepíček říká: "Já vím jak bych pobral pět melounů." Paní učitelka říká: "To by mě samotnou zajímalo tak povídej." Pepíčekm říká: "Jeden do pravý ruky, jeden do levý a na ptáka byh si napíchl Jarouška!

Kdo nám co dává...

Paní učitelka: "Děti, co nám dává ovce?" - "Vlnu!" - "A co nám dává slepička?" - "Vajíčka!" - "A co nám dává kráva?" Pepíček :"Domácí úkoly!"

Žvíkačka

Paní ucitelka se ptá Pepícka: "Co je to za zvíre - je hnedé a má ctyri nohy." "Pes!" "No dobre, ale mohla by to být treba i kocka. A rekni, jakého znáš hnedého ptáka." "Orel!" "Dobre, ale mohl by to být i jiný pták. Treba takový vrabec, ten je taky dohneda." "A paní ucitelko, ted vy. Co je to - když se to strká dovnitr, je to tvrdé a suché, a když to jde ven, tak je to mekké a vlhké..." Ucitelka se neudrží a vlepí mu facku. Pepícek na to: "No to by taky mohlo být, ale jinak je to žvýkacka."

Rýč

Paní učitelka říká: Ták děti na zítřek si vymyslíte větu na slovo rýč.
Na druhý den jako jediný se hlásí Pepíček, učitelka se zamyslí Pepíček známý sposták rýč rýč na to šak nic sprostého vymyslet nejde tak ho vyvolá a Pepíček říká:
"Na zahradě máme jamku a v ní drbe taťka mamku, a já stojím u rýče kurva to mám rodiče!"

Elektřina

Učitelka se ptá ve škole žáků, jak se vyrábí elektřina. Pepíček se hlásí: "Prosím, elektřina se vyrábí v chlívě!" - "Jak jsi na to přišel, Pepíčku?" - "No, když minule vypnuli elektřinu, tatínek křičel: "Co tam ty svině s tou elektřinou zase dělaj?!?"

Lemrouch

Povídá ucitelka detem: "Decka, prosím vás, nemluvte sproste, vždyt pro mužské prirození je také spousta výrazu slušných; zkuste nejaké jmenovat!" A decka jmenují: "Penis, pyj..." i zvedne se Pepícek a ríká: "Lemrouch." Ucitelka se diví: "Lemrouch, kdes to slyšel, Pepícku?" "Prosím, paní ucitelko, já sem to cetl v povesti o Oldrichovi a Božene." A cituje z knihy: "Prijel Oldrich na koni, seskocil z kone i pribehla k nemu Božena a políbila mu lem roucha..."

Pepíček a třída v ZOO

Děti jsou s paní učitelkou v zoologické zahradě. Paní učitelka se ptá: "Děti, co to támhle visí za ptáka?"
A Pepíček odpoví. "Prosím, to není pták, ale netopýr, a nevisí za ptáka, ale za nohy."

Neříkej mi soudružko!

Pepíček jde po hodině za učitelkou do kabinetu. Slušně zaklepe, pani učitelka vykoukne a Pepíček pravil: "Soudružko učitelko, já bych si chtěl s Váma zašukat." Načež mu učitelka vrazí facku přes celou hlavu a povídá: "To máš za tu soudružku... a teď pojď, ty čipero!

Pepíček na optávce.

Ve škole se Pepíček ptá paní učitelky: Máte prsa? Ano mám, Pepíčku, mám. A proč je nenosíte?

Čelo

Hodina češtiny.
Paní učitelka chce, aby děti vymyslely větu, ve které bude slovo čelo.
Přihlásí se Kája a povídá: "Můj tatínek má vysoké čelo."
"Výborně, kdo by řekl větu, kde bude dvakrát slovo čelo?"
Přihlásí se Terezka a povídá: "Můj dědeček má vrásčité čelo a hraje na violoncello."
"Vynikající, a kdo vymyslí větu, která bude obsahovat třikrát slovo čelo?"
Dlouho nic, pak se přihlásí Pepíček a spustí: "Včera jsem přišel ze školy domů, táta s mámou byli čelo na čelo a šukali až to drnčelo ..."

Koloběžka

Pepicek jde vecer kolem koupelny a tam vidi nahou maminku jak si hladi prsa a rika: Ja chci chlapa. A na druhy den si to jeho mama rozdava s nejakym chlapem. Pepicek jde dalsiho dne do koupelny, zacne si hladit hrud a rika: Ja chci kolobezku, ja chci kolobezku!

Hra na poštáka

Rodiče nechali Pepíčka samotného doma a odjeli na dovolenou. Po návratu se jej ptají, zda mu nebyla dlouhá chvíle. "Ani ne. Našel jsem tvoje nahaté fotografie, hrál si na listonoše a házel je lidem do schránek!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peggy Peggy | Web | 20. ledna 2008 v 14:14 | Reagovat

Hey nektery vtipy jsou bozí !! :D

2 Allen Allen | Web | 20. ledna 2008 v 17:12 | Reagovat

jj ! jsou parádní :D

3 ghosty ghosty | E-mail | 14. března 2010 v 15:52 | Reagovat

faaakt good xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.