TrackMania Nations

27. května 2008 v 16:25 | Edie |  Stahuj[česky]
Závodění s buginami - online i pouhé tréninky
Graficky perfektně zpracovaná závodní hra pro milovníky rychlých kol a tvrdých soubojů. Jedná se o závody sportovních bugin na futuristických a někdy velice složitých tratích. Tato verze je vytvořena pro online závodění a trénování v offline režimu.
Je to prý vůbec poprvé v historii elektronických sportů, kdy byla nějaká hra vytvořena speciálně pro ESWC (Electronic Sports World Cup) a zároveň bez poplatku poskytnuta široké veřejnosti, takže ti, co mají v úmyslu zúčastnit se turnaje, mohou bez problémů začít trénovat pro kvalifikace. TrackMania Nations ESWC obsahuje zcela nové prostředí - Stadium, singleplayerové i multiplayerové módy zahrnující obrovský počet tréninkových a soutěžních okruhů (stovky až tisíce) s podporou Internetu, LAN a HotSeat. Nechybí ani editory Painter a Mediatracker, pro tvorbu vlastních tratí. S jinými hráči se můžete spojit přes TrackMania servery.
Pokud tedy máte v žilách horkou krev a chcete si užít hromadu zábavy a vzrušení, natrénujte okruhy a nechte svoji buginu mluvit za vás....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jaka hra se vam libi

call of duty včechny 18.4% (21)
worms včechny 2.6% (3)
emergency včechny 62.3% (71)
need for speed včechny 7.9% (9)
rally včechny 1.8% (2)
a jine 7% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.